YENİ TIĞ İŞİYLE İKİ KATLI FISTIKLI OYA YAPILIŞI


Tığ işi fıstık oyası nasıl yapılır?

Merhabalar hanımlar, bu sefer de sizlere hem görünüşü güzel, hem de ele alınca insanı kıpır kıpır yapan bir tığ işi fıstık oyası yapılışını paylaşmak istiyorum.

Bu model çeyizlik yazma oyası şeklinde de yapılıp saklanabilir. Göze hoş gelen görüntüsü nedeniyle birçok kişinin dikkatini çekecek bir örnek.

Yapılışı da gayet kolay ve keyif verici. Yaparken biraz fazla ip kullanacaksınız. Çünkü dolgulu fıstıklı oya modelidir. Bu nedenle de başlamadan bunu bilmenizi istedim.

Dantel dünyası kanalında gördüğüm bu müthiş tığ işi fıstık oyası modelini yapan hanımın ellerine yüreğine sağlık diyorum. Hemen altta yapılmış bir örneği var.

İki katlı fıstık oyası olarak adı geçen bu tarifi hemen altta izleyeceğiniz anlatımlı video sayesinde hemen kavrayabilir ve yapmaya başlayabilirsiniz. Güle güle kullanın ve güzel günlerde kullanın hanımlar.

YENİ TIĞ İŞİYLE İKİ KATLI FISTIKLI OYA YAPILIŞI
YENİ TIĞ İŞİYLE İKİ KATLI FISTIKLI OYA YAPILIŞI

Kolay yapılan tığ işi örgüler veya yeni örnekleri merak ediyorsanız? sitemizi takip etmeyi bırakmayın hanımlar. Sizler de yapıyorsanız? bize gönderebilirsiniz. İyi seyirler.

Tığ İşi İki Katlı Fıstık Oyası Yapılışı

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*