Yeni Tişört Süsleme Çalışmaları

Mağazalarda herkesin çok beğendiği ve satış konusunda da mağaza sahiplerine ya da bayilerine patlama yaratan yaz sezonu tişörtlerini artık sizler de satın almadan ve çok paralar vermeden tasarlayabilirisiniz. Özellikle 2017 yılı yaz sezonunda gittikçe artan baskılı tişörtler tüm bluz ve tişörtleri geride bırakmış konumdadır.

Eğer sizler de kendi tişörtünüzü kendiniz baskılamak istiyorsanız kolay ve basit bir işlem ile kendi tasarımınızı yapabilirsiniz. Yeni tişört süsleme çalışmaları arasında en çok kişilerin kendi burçlarını baskı yaptıkları görülmektedir. Fakat sizler nasıl bir tasarım istiyorsanız aynen o şekilde bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Sadece kendinizin değil aynı zamanda da çocuklarınızın tişörtünü baskılı bir şekilde tasarlayabilirsiniz. Tişört baskılarını yapmak oldukça kolay bir işlemdir. Bu işlem için ilk olarak tek renk olan bir ürün gereklidir. Örneğin beyaz bir tişörtün üzerine baskı yapmak için ilk olarak o şeklin ya da baskının iskeletini çıkartmanız gereklidir.

Daha sonrasında ise kumaş boyası olan ürün su ile karıştırıp oda parfümü tarzında bir şişenin içerisine dökerken iskeletin iş kısmına sıkınız. Bu işlemde bittikten sonra artık sizler de yeni tişört süsleme çalışmaları arasında dilediğinizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Bir de bunların dışında en çok yapılan pullar ve zincirlerin tişörte dikilerek farklı bir ürün yaratılmasıdır. Sizler dilediğiniz şekilde tasarlayabilir ve kombinleyebilirsiniz. Kombinlerinize uygun olarak tasarlayacaksınız kullanacağınız renkleri doğru seçmelisiniz.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yeni Tişört Süsleme Çalışmaları için yorumda bulun

    Yeni Tişört Süsleme Çalışmaları için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yeni Tişört Süsleme Çalışmaları için ilk yorumu yapabilirsin.