YENİ TOPUZ ÖRGÜ SAÇ MODELİ YAPMAK

yeni-topuz-orgu-sac-modeli-yapmak-370x415

Topuz saç modeli arayanlar için farklı bir çalışma paylaştım. Bu yazımda paylaştığım resimli anlatımda topuz örgü saç modeli yapmak için tüm detaylar aşama aşama verilmiş.

Sitemizde yeni saç modellerini sürekli olarak paylaşıyorum. 2016 saç modelleri ve 2017 saç modellerini de buldukça yine bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Yeni topuz örgü saç modelleri için bu yazımın hemen altında da karşınıza farklı çalışmaların resimli anlatımları ile videolu anlatımları çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz.

Evde kolay topuz saç yapmak için paylaştığım resimli anlatımdaki çalışmayı bir kuaföre veya evinizde kızınıza uygulayabilirsiniz.

Çok kısa sürede aynısını yapabilir ve düğün, parti, nişan gibi aktivitelere gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz. Şimdi sizleri paylaştığım yeni topuz örgü saç modeli ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

yeni-topuz-orgu-sac-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-6828.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*