YENİ TUNUS İŞİ ATA YELEK ÖRNEĞİ


Türkçe anlatımlı Tunus işi ata yeleği

Anlatımı olan ve Sevil hanım tarafından yapılan bu mükemmel Tunus işi örgü yelek modelini seveceksiniz arkadaşlar. Ben ilk görüşte hemen yeğenim Atakan’a yapmayı düşündüm. Sizlerde öğrenip yapabilirsiniz.

Yapılışı zor gibi gözüküyor. Ancak iki parça anlatımı da izledikten sonra Tunus işi ata yeleğini yapmayı hemen öğrenebilirsiniz. Bu tür güzel çalışmaları daha önce de anlatımlı ve örnekli modelleme şeklinde paylaşmıştık.

Tunus işi erkek bebek yelek modeli

Erkek bebek yelek modeli olarak yapacağınız şık çalışmayı yapımcısı Sevil hanımın tarif ettiği şekilde öğrenip kısa sürede yaklaşık 2/3 günde yapabileceğinizi düşünüyorum. Boş vaktiniz varsa daha kısa sürede de yapabilirsiniz.

Tunus işi yapılan örgüleri her zaman beğenmiş birisi olarak, bu örgü modelini de görünce hemen sevdim ve mutlaka sizin de görmenizi istedim. Yapımı zorlayıcı olmayan aşamalara sahip. Tunus işi erkek yelek modelini kavrayıp hemen sizde yapabilirsiniz arkadaşlar.

Anlatımlı videosu sayesinde takıldığınız yer oldukça durdur oynat yaparak sizde benim gibi daha iyi kavrayabilirsiniz. Modeli kavradıktan sonra da hemen işe koyulabilir ve Tunus işi örgü yelek çalışmasını yapabilirsiniz.

Takıldığınız kısımlar olursa da yine bu yazının altına yorum veya video kanalında Sevil hanıma sorularınızı yöneltebilirsiniz. Şimdi sizleri bu şık ve modern görünümlü erkek bebek yelek örneğinin yapımıyla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Türkçe anlatımlı Tunus işi yelek modeli

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCZi7PPedi8WlVYXhllRpuiw

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on YENİ TUNUS İŞİ ATA YELEK ÖRNEĞİ

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*