Yeni Yazlık Şal Modeli Yapılışı ve Anlatımı

Yeni Yazlık Şal Modeli Yapımı

En güzel yazlık şal modellerini paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere yazlık şal modeli yapımı ve anlatımı ile ilgili güzel bir video paylaşacağım.

Arzu hanımdan yine bizleri mutlu edecek güzel bir çalışma olup, kendisine bu emekleri için teşekkür etmek istiyorum. Bu yazımızda paylaştığımız ve Arzu hanımın bu güzel anlatımına yer verdiğimiz çalışmanın adı yazlık şal modeli yapılışı olup, sizde öğrenebilir ve yapmaya başlayabilirsiniz.

Anlatımlı bu güzel çalışma hem tığ işi olup, iki renk iplikle yapılıyor. Yaparken zorlanmayacağınız bir model ve kısa sürede yapıp, yazın üstünüze alıp kullanacağınız harika ince bir şal modeli sahibi de olmuş olacaksınız.

yeni-yazlik-sal-modeli-yapimi-ve-anlatimli-videosu

yeni-yazlik-sal-modeli-yapimi-ve-anlatimli-videosu

Dilerseniz tek renk de örüp kullanmaya başlayabilirsiniz hanımlar. Bu tür şal modellerini sitemizde daha önce de çoğu kez anlatımlı ve örnek resimli olarak paylaştığımızı hatırlıyorum.

Kolay şal modeli yapmak için ilk olarak tığ işini iyi öğrenmeniz gerekiyor. Daha sonra aşamaları gerçekleştirip kısa sürede bu güzel şalı kendinize veya sevdiğiniz birisine yapmaya başlayabilirsiniz.

Anlatımlı şal çalışmaları sayesinde model model renk renk değişik şal örnekleri ortaya çıkarabiliyoruz. Arzu hanımda sağolsun bu konuda bize yol gösteriyor. Bu tür çalışmaları her zaman sevmişimdir hanımlar. Hem hemen öğrenmemize vesile oluyorlar. Hem de değişik şal modellerinin sahibi olmuş oluyoruz. Kolay gelsin hanımlar.

httpss://www.youtube.com/watch?v=5uubX7t7_NM

kaynak : httpss://www.youtube.com/channel/UC0EfV15pF3VVIzIUKW-PRug

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yeni Yazlık Şal Modeli Yapılışı ve Anlatımı için yorumda bulun

    Yeni Yazlık Şal Modeli Yapılışı ve Anlatımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yeni Yazlık Şal Modeli Yapılışı ve Anlatımı için ilk yorumu yapabilirsin.