Yeşil Lif Modelleri Resimli Videolu

yesil-lif-modelleri18-720x415

Yeşil Lif Modelleri Resimli Videolu

Yeşil renk tonları kullanılarak örülen en güzel lif modellerini bu yazımızın altında bulabilirsiniz. Örneklerini çıkarabilir ve sizde kendinize yeşilin güzel tonlarından harika banyo lifleri örebilirsiniz. Bu yazımda sizlere en güzel yeşil lif modellerini paylaştım. Umarım beğenirsiniz.

Yeşil rengi çok güzel ve benim en sevdiğim renklerden birisidir. Çünkü ağaç yeşil, doğa yeşil yaşam deyince aklımıza ilk gelen renktir yeşil… sizlerde evinizde yeşil lif örnekleri yapıyorsanız mutlaka bize gönderin isminizle yayınlayalım. Bu yazımda paylaştığım yeni yeşil lif örneklerini çok seveceksiniz. Hem örnek resimler hem de video paylaştım. Umarım beğenirsiniz. Değişik lif modelleri arıyorsanız sitemizdeki lif kategorilerine mutlaka bakmalısınız. Kolay gelsin.

Sizlerde bu tür güzel çalışmalarınızı bize gönderin yayınlayalım.

https://www.youtube.com/watch?v=sMzrNhAV1V0

grün Leben – vie verte – green life

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*