Yeşil Örgü Bebek Bot Modeli Yapmak


Evde örgü bebek bot modeli yapmak için yeşil renkte yapılmış bir çalışma paylaştım. Resimli anlatımı bulunan paylaşımda adım adım nasıl yapıldığı örnek olarak paylaşılmış.

Yeşil örgü bebek patik modeli yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde benzerlerini yapabilirsiniz. Evde kolay yapılan çalışmalar sayesinde hem kolay patik modeli yapmayı öğreneceksiniz.

Hem de sitemizde diğer çalışmalara da göz atarak daha fazla yeni örneklere ulaşabileceksiniz. Bu yazımın hemen altında benzer çalışmalar karşınıza çıkacak. Onları da inceleyerek çok güzel bebek patik modeli yapabilirsiniz.

Yeşil örgü bebek patik modeli hem güzel hem de benzerlerini daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum. Şimdi sizleri yeşil tığ işi bebek bot modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

yesil-orgu-bebek-bot-modeli-yapmak

source : http://weheartit.com/entry/223131127

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*