Yeşil Örgü Tığ İşi Patik Modeli Yapmak

yesil-orgu-tig-isi-patik-yapmak-230x415

Evde kolay patik yapmak isteyenlere yine fikir olacak güzel bir çalışma paylaştım. Bu yazımda sizlere yeşil örgü patik modeli yapmak için resimli bir örnek paylaştım.

Yeşil örgü tığ işi patik modeli yapmak isteyenlere fikir verecek bu güzel örneğe benzeyen birçok çalışmayı sitemizde yer alan ” Patik Modelleri ” bölümünde bulabilirsiniz.

Yeşil patik modeli yapmak için daha önce paylaştığım çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Evde kolay yapılan tığ işi yeşil örgü patik modelinin yapımını tam detaylı anlatmamışlar.

Ancak yinede patik çalışması yapanlar bu güzel örnekten yararlanarak farklı patik modelleri yapabilirler. Sitemizde hatta bu yazımın hemen altında farklı patik çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

yesil-orgu-tig-isi-patik-yapmak

source : http://postila.ru/id1750490/posts

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*