Yılan Motifli Lif Yapılışı Resimli Videolu Anlatım

yilan-desenli-lif-ornegi-yapilisi6-737x415

Yılan Motifli Lif Yapılışı Resimli Videolu Anlatım

Lif modelleri bakımından sitemizde her gün yeni ve değişik lif örnekleri yayınlamaya çalışıyoruz. Kaynak sitelerden ve yabancı sitelerden edindiğimiz tecrübeye göre lif yapımında insanların hayal gücünün önüne geçilmiyor. Her şekilden, her örnekten her şeyden neredeyse aynısı lif olarak yapılabiliyor.

Bu makalemde paylaştığım çalışmada hızlıca sizlere yılan motifli lif yapılışı anlatılmış. Ancak detaylı anlatımını bulamadım. Fakat evde kolay lif yapımı ile ilgilenenler bu örnekten yararlanabilirler. Çiçek motifli lif anlatımlı çalışmaları paylaştığım yazılarda detaylı olarak anlatılan videolar paylaşmıştım. Ancak bu yazımda yılan motifli lif örneklerini sadece resimli anlatım olarak paylaşabildim. Resimli anlatımlarda da adım adım yapılışı gözükmüyor. Ancak motifli lif yapımını bilenler bu çalışmayı çözüp hemen yapabileceklerine inanıyorum.

Sitemizde yer alan lif modelleri kategorisinde hayvan motifli lif modellerini daha önce paylaşmıştım. Hatta anlatımlı videoları ve anlatımlı resimleriyle birlikte… bu yazımda ise sadece lif motifleri modelleri ve motifli lif örneklerini paylaştım. Yılan desenli bu liften yapmak isterseniz alttaki örnek resimlerden yararlanabilirsiniz. Ancak detaylı anlatımını bulduğumda sizlere bu başlık altından paylaşacağım. Kolay gelsin.

Yılan motifli lif modeli tamamlandığında gerçekten çok şirin ve güzel gözüküyor. Kolay banyo lifi yapabilenler bu modeli yapabilirler. Yine evden para kazanmak isteyen bayanlarda bu çalışmayı öğrenerek satışa sunacakları yeni bir ürüne sahip olmuş olurlar. Kolay gelsin.

Buna benzer çalışmalarınız varsa bize gönderin yayınlayalım.

Schlangenmotiv Faser – snake motif fiber – fibre de motif du serpent

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Yılan Motifli Lif Yapılışı Resimli Videolu Anlatım

  1. değişik lif modelleri ararken kendimi bu adreste buldum. şaşırdığım motifli lif örnekleri de var burada. sık kullanılanlara ekledim sizi makalepark kardeş. teşekkürler güzel siteniz var. takipteyiz. meyra

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*