YILDIZ ÇİÇEKLİ LİF YAPIMI VİDEOLU ANLATIM

Yıldız çiçekli lif yapımı

Güzel bir lif modeli ile yine sizlerle birlikteyiz. Bugün sizler için yıldız çiçekli lif modelinin yapım aşamalarını gösteren bir videoyu sizlere sunacağım.

Çeyiz hazırlıkları içerisinde yapılan lifler oldukça önemli bir yere sahiptir. Renk renk iple ile yapılan lif çeşitlerinde kullanılan modellerde oldukça farklıdır.

Yıldız-Cicekli-Lif

Birçok kişi liflerin çok fazla yapılmasının gereksiz olduğunu düşünse de çeyiziniz de siz bol bol lif bulundurun derim ben. Çünkü birine hediye vermek istediğinizde evinizde o an hediyelik bir şey yok ise o zaman bir lifin yanına güzel bir yazma da ekleyerek küçük bir hediyelik yapabilirsiniz. Bu nedenle çeyiz hazırlıkları içerisinde renk renk liflere yer vermeniz sizin için iyi olacaktır.

Çeyiz hazırlıkları yapanlar ve farklı lif modelleri arayanlar için bulduğum çeşitli modelleri ve özellikle yapım aşamalarını anlatan videoları sizlere sunmaya çalışacağım.

Bugün ise yıldız çiçekli lif modelinin yapımını sizlere gösteriyorum. Bu lif modeli için pembe ve beyaz lif ipi kullanılmış. Bildiğimiz yıldız modeli yapılan lifte küçük detaylar ile life farklı bir şekil verilmiş.

Yıldız çiçekli lif modelinin yapım aşamalarını videoyu dikkatli bir şekilde inceleyerek arttırma ve eksiltme yapmanız gereken yerlere çok dikkat etmelisiniz. Yoksa model sizi çok uğraştırır.

Yıldız çiçekli lif modelini yaparken videoyu izlerken elinize tığınızı ve ipiniz alarak videoyu izlerseniz bu şekilde modeli daha çabuk öğrenebilir ve yapabilirsiniz. Daha sonra ise çeyizinize renk renk bu liflerden hazırlayarak koyabilirsiniz.

kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=z_ccYo7vFjA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. YILDIZ ÇİÇEKLİ LİF YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için yorumda bulun

    YILDIZ ÇİÇEKLİ LİF YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YILDIZ ÇİÇEKLİ LİF YAPIMI VİDEOLU ANLATIM için ilk yorumu yapabilirsin.