YOĞURT KOVASINDAN OYUNCAK DAVUL YAPMAK


Yoğurt kovasından oyuncak davul yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını sizde çocuklarınıza yapabilirsiniz. Bu tür değerlendirme çalışmaları ile çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Yoğurt kovasından oyuncak bando yaparak çocukları mutlu edebilirsiniz.

Evde kolay oyuncak yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar arasında bu güzel çalışmanın ön sıraları kapacağını düşünüyorum. Çünkü yapımı kolay ve kısa sürede çocuklarınızı mutlu etmek ve onları sevindirmek için yapabilirsiniz.

Yapımı kolay olan çalışmayı aşama aşama anlatıldığı gibi uzun sürmeden yapmış olacaksınız. Benzer güzel çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel kovadan davul yapma çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

yogurt-kovasindan-oyuncak-davul-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*