Yumurta Kolisinden Çerçeve Yapılışı Resimli Anlatım


Yumurta Kolisinden Çerçeve Yap

Yumurta kolisini genelde atarız. Ancak bu yazımızda yumurta kolisi kullanarak çok güzel çerçeveler yapılabileceğini göreceksiniz. Resimli anlatımdaki gibi bir çalışma yaptığınızda harika tablolara veya çerçevelere sahip olabilirsiniz. Evde boş zamanlarınızı değerlendirmek için bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Evde mutlaka yumurta kartonu vardır. Yada biten yumurtaların altından çıkan yumurta kolisini kullanabilirsiniz. Yapımı gayet kolay olan çalışmayı kısa sürede yapabilir ve sizde yaptığınız çerçeveyi süs amaçlı evinizde kullanabilirsiniz. Evde kolay süs çerçeve yapımıyla alakalı bu güzel projeyi ben çok sevdim. Sizde sevebilirsiniz.

yumurta-kolisinden-cerceve-yapimi

Rahmen der Eierkarton – framework of the egg carton – cadre de la boîte à œufs – rammerne af æggebakke – quadro da caixa de ovos – quadro del cartone di uova

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*