Yumurta Kolisinden Çiçek Buketi Yapılışı Resimli Anlatım


Yumurta Kolisinden Çiçek Buketi Yap

Karton yumurta kolisinden gül yapılışı, yumurta kolisinden çiçek yapımı ile ilgili paylaşımlarımız olmuştu. Bu yazımızda ise 6 ‘lık paketlerde satılan yumurta kolisinden yapılan güzel bir çalışmayı karşınıza getiriyoruz.

Yumurta kutusu değerlendirme çalışması olarak bir başka proje de bu oluyor. Bu güzel çalışma sayesinde çiçek buketi yapabilirsiniz. Evinizin kapısına süs yapabilirsiniz. Yumurta kolisinden kapı süsü yapmak veya yumurta kutusundan çiçek buketi yapıp süs amaçlı da kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

bouquet of flowers from the egg carton – Blumenstrauß aus dem Eierkarton – bouquet de fleurs de la boîte à œufs – buquê de flores a partir da caixa de ovos – mazzo di fiori da cartone di uova – buket blomster fra æggebakke

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*