YUMURTA KOLİSİNDEN ÇİÇEKLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK

yumurta-kolisinden-cicekli-kapi-susu-yapmak-440x415

Yumurta kolisinden çiçekli kapı süsü yapmak için bulduğum bu şık çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Daha önce yumurta kutusundan yapılanları çoğu kez paylaştığımı hemen bu yazımın altındaki benzer çalışmalardan anlayabilirsiniz.

Gerçekten yumurta kolisinden değişik ve ilginç çalışmalar yapılıyor. Hem eğlenceli çalışmalar hem de farklı süs çalışmaları ile hem gününüzü eğlenceli geçirmiş oluyorsunuz.

Hem de bu tür süs çalışmaları ile evinizde yapay çiçek, kapı süsü veya oyuncak dahi yapabiliyorsunuz. Daha önce yumurta kolisinden oyuncak yapmak ve çiçek yapmak gibi çeşitli çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum.

Hatta onlar çok beğenilmişti. Bu yazımdaki de beğenilecek gibi düşünüyorum. Çünkü hem değişik bir kapı süsü çalışması hem de zorlanmadan yapabilirsiniz.

Yumurta kolisinden kapı süsü yapmak için sanırım ilk paylaşımım bu olsa gerek. Şimdi çalışmanın resimli anlatımı ile sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

yumurta-kolisinden-cicekli-kapi-susu-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*