YUMURTA KOLİSİNDEN KAPIYA SÜS YAPMAK

yumurta-kolisinden-kapiya-sus-220x415

Yumurta kolisinden kapıya süs yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını kısa sürede yapılışını öğrenip yapabilirsiniz. Anlatımlı karton süs çalışmasını zorlanmadan yapabilir ve evinizde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Anlatımlı karton koliden süs yapmak veya yumurta kolisinden kapı süsü yapmak için paylaştığım çalışmayı boş zamanlarınızı değerlendirmede de kullanabilirsiniz. Kolayca öğrenip aynısını yapıp evinizin kapısında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kapı süsü yapmak için paylaştığım karton çalışmasına benzerlerini hemen bu yazımın altından da ulaşabilirsiniz. Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilir ve hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

Kolay yapılan yumurta kolisi değerlendirme çalışmalarını sitemizde fazlaca bulacağınız gibi yine benzerlerini buldukça yine paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

source : pinterest

yumurta-kolisinden-kapiya-sus

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*