Yumurta Kutusundan Gül Motifli Ayna Yapımı


Yumurta Kolisinden Ayna Yapımı

Yumurta kutusundan ayna yapılışı ile ilgili daha önce sizlere anlatımlı bir çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere çok güzel bir ayna çalışması paylaştım. Yumurta kolisinden ayna yapımı çalışması sayesinde sizde kartondan gül çalışması yaparak harika gül motifli ayna yapmasını öğrenebileceksiniz.

Daha önce yumurta kolisinden gül yapılışı ile ilgili çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda ki çalışma ise bir ayna çalışmasıdır. Yapacağınız yumurta kolisinden gül motifli ayna sayesinde evinize hava katabilir ve evinizin duvarını harika bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Öncelikle malzemeler ;

  • yumurta kolisi.
  • makas veya maket bıçağı.
  • yapıştırıcı.
  • sprey boya. tercihe göre!
  • ayna.

Malzemeleri temin ettikten sonra ilk olarak yumurta kolisinin yumurta konulduğu kısmını kıvrımlı bir şekilde kesip, gül şekline dönüştürmeniz gerekiyor. Ardından yaptığınız gül çalışmalarını aynanın çevresine yapıştırarak çalışmayı ilerletiyorsunuz. Altta paylaştığım anlatımlı resimden yararlanabilir ve yumurta kolisinden gül desenli ayna çalışmasını rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.

Benzer çalışmaları bu yazımın hemen sonunda karşınıza gelecek olan bölümden ulaşabilirsiniz. Yine dekorasyon kategorisinde de birbirinden güzel karton ayna çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

yumurta-kutusundan-gul-motifli-ayna-yapimi

Gördüğünüz gibi yumurta kolisinden yapılan gül motifleri ile harika bir tasarımsal ayna çalışması yapılmış. Sizde benzer çalışmayı kolaylıkla yapabilir ve evinizi güzelleştirebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://postila.ru/post/source/marrietta.ru

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*