Yün İpi İle Arkadaş Bilekliği Örme Resimli Videolu

yun-ipi-ile-arkadas-bilekligi-ormek-574x415

Yün İpi İle Arkadaş Bilekliği Örme Resimli Videolu

Bu tür çalışmalar genelde Makrome ipler ile yapılır. Fakat bu yazımızda sizlere makrome ipi ile değil de, yün ipler ile arkadaş bilekliği örmeyi göstereceğiz. Aşağıda sizin için derlediğimiz resimli anlatımları takip edebilir ve adım adım kendi arkadaş bilekliğinizi örebilirsiniz.

El yapımı bileklik yapılışı ile ilgili hemen hemen her gün değişik ve güzel çalışmalar paylaşmaya çalışıyorum. Anlatımlı bileklik yapımı ve değişik arkadaş bilekliği yapılışını anlatan birçok çalışmayı takı kategorisinde bulabilirsiniz.

Kendin yap kategorisinde tüm bileklik modellerinin yapımını anlatan çalışmaları paylaştım. Yine bu yazımın sonunda karşınıza değişik bileklik yapımı ile ilgili çalışmalar çıkacaktır. Dilerseniz o yazılarıma da göz atabilirsiniz.

Yün ipi ile arkadaş bilekliği örme resimli videolu anlatımdan yararlanarak sizde kendinize veya sevdiğiniz arkadaşlarınıza bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Yapımı gerçekten kolay ve pratik olan bu bileklik yapımı ile ister kendinize, isterseniz sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

yun-ipi-ile-arkadas-bilekligi-ormek
yun-ipi-ile-arkadas-bilekligi-ormek

 

Bu çalışmayı tek başınıza yapmak isterseniz resimdeki gibi bir teknik uygulayabilirsiniz.

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=p9U5x1JnOOc

bracelet ami – wristband friend – Armband Freund

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*