YÜN İPTEN BÜYÜK PONPON TOP YAPMAK

Yün ipten büyük ponpon top yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı yün ipten ponpon top yapmak için adımları takip ederek sizde çok güzel ponpon top yapabilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Bu tür sağlıklı çalışmalar sayesinde çocuklarınıza keyifle oynayabilecekleri güzel oyuncaklar da yapmış olursunuz. Daha önce küçük ponpon yapmayı çatalla yapılışını paylaşmıştık. Anlatımlı çalışmalar hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak.

Onları da incelemenizi tavsiye ediyorum. Kendin yap kategorisinde daha değişik çalışmalara da ulaşabilirsiniz. Anlatımlı ponpon yapımı sayesinde sizde kısa sürede çok güzel ponpon top veya süs yapmayı öğrenebilirsiniz.

Kısa sürede çok güzel ponpon top yapabilir ve evinizi süslemede de kullanabilirsiniz. Bu tür çalışmaların nasıl yapıldığını da öğrenerek, ileride lazım olabileceğini düşünebilirsiniz.

Anlatımlı ponpon yapımıyla ilgili renk seçimi size ait. İstediğiniz bir renkle bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Adım adım ponpon yapımıyla ilgili çalışma ise şöyle ;

source

yun-ipten-buyuk-ponpon-top-yapmak

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. YÜN İPTEN BÜYÜK PONPON TOP YAPMAK için yorumda bulun

    YÜN İPTEN BÜYÜK PONPON TOP YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YÜN İPTEN BÜYÜK PONPON TOP YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.