Yün İpten Keçe Ayakkabı Yapmak

yun-ipten-kece-ayakkabi-yapmak-480x415

Bu yazımda sizlere örnek bir çalışma paylaştım. Nasıl yapıldığı az buçuk gösterilmiş. Ancak yün ipten ayakkabı çalışması olarak adlandırabiliriz.

Hatta alt tabanı keçeden yapılmış sanıyorum. Sizde evde bu tür bir çalışma yapmayı düşünüyorsanız size fikir olacağını söyleyebilirim. Benzer çalışmaları keçe ve örgü bölümlerinde sıkça paylaşmıştım.

Evde kolay yün ipten patik yapmak veya terlik yapmak için de benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Yünden keçe ayakkabı yapmak için paylaştığım resimli anlatımda fazla aşama gösterilmemiş. Ama kabaca nasıl yapıldığı özetlenmiş durumdadır.

Evde yapmak isteyenler olursa fikir alma amaçlı yararlanacaklarını düşünüyorum. Şimdi sizleri yün ipten keçe ayakkabı yapmak için resimli örnek ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

yun-ipten-kece-ayakkabi-yapmak

source : http://joestoes.co.uk/pages/how-to-make-our-cross-over-knitted-slipper

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*