YÜN İPTEN MAKARAYLA ÖRGÜ YAPMAK


Yün ipten makarayla örgü yapmak için çok güzel bir çalışma buldum. Bu yazımda paylaştığım çalışma da ki fırfır makarayı ya bulun. Yada aynısını kartondan da yapabilirsiniz.

Ancak alüminyum olarak bulabilirseniz veya eşinize yada akrabanıza yaptırabilirseniz, aynı örgü çiçek çalışmasını kolaylıkla sizde yapmış olacaksınız. Makara satılıyor mu? bilmiyorum.

Ancak satılıyorsa da bulup bence bu güzel örgü çiçek çalışmasını yapmayı düşünebilirsiniz. Yün ipi makaraya doladıktan sonra resimli anlatımdaki gibi bağladıktan sonra çalışmanın aynısını dikişsiz bir şekilde yapmış olursunuz.

Resimli anlatımda adım adım ne yapmanız gerektiği ve yün ipi nereye dolamanız gerektiği açıkça belirtilmiş. Yapmanız gereken takip etmek ve anlatımdaki gibi yapmak. Şimdi sizleri yün ipten makarayla örgü çiçek yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

yun-ipten-makarayla-orgu-cicek-yapmak

source

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*