YÜN İPTEN MOTİFLİ BAYAN PATİĞİ YAPIMI

Yün ipten patik nasıl yapılır

Yün ipten örme patik yapacak hanımlar için bulduğum bu güzel çalışmayı sizde öğrenerek kolayca yapabilirsiniz. Yakın zamanda örgü yün ipten patik yapmayı düşünüyordum. Bu sebeple de araştırdığımda karşıma Emelce çalışmalar kanalı çıktı.

Kendileri patik konusunda gerçekten çok başarılılar. Harika bir patik örgüsünün anlatımını bizlere sunmuşlar. Öğrenip sizde bu güzel mavi patik modelini yapmaya başlayabilirsiniz. Örme bayan patiklerini yapmakta bazen titizlik yapabiliyoruz.

Ancak izleyeceğiniz örgü videosunda tüm detaylar yer alıyor. Kısa sürede öğrenip sizde kendinize veya sevdiğiniz birisine hediye amaçlı bu güzel örgü bayan patik örneğini yapabilirsiniz hanımlar. Güzel bir model ve süsleme çalışmaları da yapılabilir.

yun-ipten-patik-orgusu

Mavi renk yerine daha değişik renk tercihleri de yapabilirsiniz hanımlar. Simli ip de kullanarak yaptığınız patiğin parlamasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz boncuk ilave edebilir ve patik örgüsünü daha da güzelleştirebilirsiniz.

Emel hanımın kanalında yer alan bu güzel çalışmaları seveceksiniz. Daha farklı ve değişik olanlarını da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı örgü modelleri çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz.

Yünden bayan patiği yapılışı

Yün ip kullanarak yapacağınız bayan patik modelinin motifleri de oldukça başarılı olup, seveceğiniz bir çalışma hanımlar. Benim çok hoşuma gitti.

Örgü atkı modelini bitirdikten sonra sıraya koyduğum bir çalışma. Sizde öğrenip hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Takıldığınız yer olursa yazmaktan çekinmeyin hanımlar. Şimdilik kolay gelsin dileklerimle.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCshFdKti4WxYB-xjbfq3CeA

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. YÜN İPTEN MOTİFLİ BAYAN PATİĞİ YAPIMI için yorumda bulun

    YÜN İPTEN MOTİFLİ BAYAN PATİĞİ YAPIMI için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YÜN İPTEN MOTİFLİ BAYAN PATİĞİ YAPIMI için ilk yorumu yapabilirsin.