YÜN İPTEN MOTİFLİ BAYAN PATİĞİ YAPIMI

yun-ipten-patik-orgusu
yun-ipten-patik-orgusu

Yün ipten patik nasıl yapılır

Yün ipten örme patik yapacak hanımlar için bulduğum bu güzel çalışmayı sizde öğrenerek kolayca yapabilirsiniz. Yakın zamanda örgü yün ipten patik yapmayı düşünüyordum. Bu sebeple de araştırdığımda karşıma Emelce çalışmalar kanalı çıktı.

Kendileri patik konusunda gerçekten çok başarılılar. Harika bir patik örgüsünün anlatımını bizlere sunmuşlar. Öğrenip sizde bu güzel mavi patik modelini yapmaya başlayabilirsiniz. Örme bayan patiklerini yapmakta bazen titizlik yapabiliyoruz.

Ancak izleyeceğiniz örgü videosunda tüm detaylar yer alıyor. Kısa sürede öğrenip sizde kendinize veya sevdiğiniz birisine hediye amaçlı bu güzel örgü bayan patik örneğini yapabilirsiniz hanımlar. Güzel bir model ve süsleme çalışmaları da yapılabilir.

yun-ipten-patik-orgusu
yun-ipten-patik-orgusu

Mavi renk yerine daha değişik renk tercihleri de yapabilirsiniz hanımlar. Simli ip de kullanarak yaptığınız patiğin parlamasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz boncuk ilave edebilir ve patik örgüsünü daha da güzelleştirebilirsiniz.

Emel hanımın kanalında yer alan bu güzel çalışmaları seveceksiniz. Daha farklı ve değişik olanlarını da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı örgü modelleri çalışmalarını sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz.

Yünden bayan patiği yapılışı

Yün ip kullanarak yapacağınız bayan patik modelinin motifleri de oldukça başarılı olup, seveceğiniz bir çalışma hanımlar. Benim çok hoşuma gitti.

Örgü atkı modelini bitirdikten sonra sıraya koyduğum bir çalışma. Sizde öğrenip hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Takıldığınız yer olursa yazmaktan çekinmeyin hanımlar. Şimdilik kolay gelsin dileklerimle.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCshFdKti4WxYB-xjbfq3CeA

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*