YÜN İPTEN PONPON ÇİÇEK YAPMAK


Yün ipten ponpon çiçek yapmak için paylaştığımız bu güzel kendin yap çalışması ile sizde güzel bir süs çiçeği yapabilirsiniz. Bu tür güzel süs çiçekleri evi hem güzel gösteriyor. Hem de dekoratif anlamda ortaya güzel çalışmalar çıkmaktadır. Evinizi güzelleştirmek için yün iple nasıl süs yapılır demeyin.

Çünkü gerçekten güzel çalışmalar yapılıyor. Yün ipten ponpon süs yaparak evinize yapay çiçek süs çalışmaları hazırlayabilirsiniz. Yün ipten ponpon süs çalışması ile sevdiğiniz kişilere de yapay çiçekler yapıp hediye verebilirsiniz.

Yün ipten kolay ponpon yapmak için paylaştığım diğer anlatımlar gibi bu güzel çalışmayı da kartonla yapıyorsunuz. Kolayca yapıp kısa sürede kullanabilirsiniz. Anlatımlı yün ipten ponpon yapımı çalışması ile değişik süs çiçekler veya süsler yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

yun-ipten-ponpon-cicek-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*