YÜN İPTEN PONPON CİVCİV YAPMAK


Yün ipten ponpon civciv yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde kendin yap çalışmasını yapıp sarkaç süs olarak kullanabilirsiniz. Oyuncak olarak kullanabilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Yün ipten kolay ponpon yapmayı daha önce kartondan veya çatalla yapılışını paylaşmıştık. Bu güzel çalışmada yine yün ipten ponpon yapılarak civciv oyuncak olarak ortaya çıkarılıyor. Kolay ponpon civciv oyuncak yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışma da ki aşamaları uygulayarak sarkaç süs olarak da bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Anlatımlı ponpon civciv oyuncak yapımı çalışması ile sizde satış amaçlı çok güzel ürünler oluşturabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum.

Ponpondan civciv yaparak minikleri sevindirebilirsiniz. Yapımı kolay ve hemen bitirip TV ünitesi önüne süs olarak da kullanabilirsiniz hanımlar.

yun-ipten-ponpon-civciv-yapmak
yun-ipten-ponpon-civciv-yapmak

Yün ipi dolayarak ponpon yapıp daha sonra oyuncağa dönüştürmek çok kolay. Sizde değişik oyuncaklar yapabilirsiniz. Bu çalışmayı kendinizce geliştirebilir ve ponpon civciv yapımı yerine daha değişik oyuncak süsler yapabilirsiniz.

Evde süs olarak kullanabileceğiniz gibi bu güzel çalışmayı yapın ve sarkaç civciv olarak da kullanın derim. Çünkü bir ip bağlamanıza bakıyor. Kolay bir iş.

Hemen yapıp kullanacağınız pratik çalışmaları sitemizde fazlasıyla bulabilirsiniz. Kolay yapılan bu güzel çalışmayı yün ip kullanarak çatalla da yapabilirsiniz. Sitemizde çatalla ponpon yapımı adı altında içerikler yer alıyor. İnceleyebilirsiniz. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.pinterest.com/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*