YÜN İPTEN PONPON HAYALET YAPMAK

Ponpon hayalet sarkaç süs

Yün ipten ponpon hayalet yapmak için paylaştığım bu güzel ve anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede çok güzel kendin yap çalışmaları yapabilirsiniz. Yün ipten ponpon yapmak için daha önce çatalla yapımı, kartondan yapımı ve değişik yapılış tarzlarını paylaşmıştık.

Onları inceleyerek sizde kolay ponpon yapmayı öğrenebilirsiniz. Bu güzel çalışma da yün ipten hayalet ponpon yapıp sarkaç süs şeklinde çocuk odasına veya sevdiğiniz odalarda süs niyetine kullanabilirsiniz. İçine mıknatıs yerleştirip, buzdolabına magnet olarak da kullanabilirsiniz.

Anlatımlı yün ipten sarkaç ponpon hayalet yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay yapılan yün ipten ponpon hayalet çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşacağım. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum.

Yün ipten süs hayalet yapımı

Yün ipten kartonla aslan sarkaç süsü yapımını öğrenmiştik. Bu yazımdaki çalışmayı da sevdim. Özellikle arabanın aynasına asılacak güzel bir sarkaç süs olduğunu düşünüyorum. Yapımı kolay ve siyah renk iplikle birlikte beyaz renk kullanarak yapıyorsunuz. Yapılışı karton kullanabilir veya çatal da tercih edebilirsiniz. Yada resimlerdeki gibi aynısını yapabilirsiniz.

yun-ipten-ponpon-hayalet-yapmak

yun-ipten-ponpon-hayalet-yapmak

Kartona önce siyah iplik sardıktan sonra bir süre sıkıca dolayıp, hemen sonrasında beyaz ip geçirmeniz gerekiyor. Hayalet için göz kısımlarını ise keserken dikkatli olun. Çok hassas beyaz iplerin altında kaldığı için yanlış kesmeniz sonucu hayaletin yüzü oluşmayabilir. Ben ilk yaptığımda bir gözü ile ağız kısmını birleştirdim yanlışlıkla. Siz dikkatli olun derim. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://blog.myprintables.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. YÜN İPTEN PONPON HAYALET YAPMAK için yorumda bulun

    YÜN İPTEN PONPON HAYALET YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YÜN İPTEN PONPON HAYALET YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.