YÜN İPTEN PONPON KALPLİ SÜS YAPMAK

yun-ipten-ponpon-kalpli-sus-yapmak-447x415

Ponpon kalp süs sarkaç yapımı

Yün ipten ponpon kalpli süs yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde keyifle yapacaksınız. Kendin yap çalışmasında yün ipten ponpon yapıp daha sonra kalp şeklindeki kartonun üzerine yapıştırmanız yeterli olacaktır. Bu güzel çalışmayı kapı süsü olarak kullanabilirsiniz.

Yada bu güzel çalışmayı yaparak satabilir para kazanabilirsiniz. Anlatımlı karton kalp çalışmalarını sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Benzer projeler hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da incelemelisiniz.

Birbirinden güzel ve eğlenceli birçok çalışmayı sitemizde bulabilir ve keyifle nasıl yapıldıklarını öğrenip aynısını yapabilirsiniz. Kolay yapılan yün ipten ponpon çalışmalarını bolca bulabilir ve kendinize göre geliştirdiğiniz projelerinizde kullanabilirsiniz.

Yün ipten nasıl ponpon kalp yapılır

Kalp şeklinde yastık veya süsleme çalışmalarınızda daha çok işinize yarayacak bir proje ve ponponlardan oluşan kalp çalışmasını istediğiniz şey için kullanabilirsiniz. Ben kapı süsü yapımında yuvarlak bir kalın karton kestim ve üstüne bu kırmızı ponponlardan yapıp yapıştırdım. Kalp şeklini vermedim ama çok güzel durdu.

yun-ipten-ponpon-kalpli-sus-yapmak
yun-ipten-ponpon-kalpli-sus-yapmak

Sizde kalp şeklinde bir kumaş kesip veya yastık üstüne yine ponponlardan oluşan kalp şekli oluşturabilirsiniz. Sarkaç süs yapımında ponpon kullanmıştık. Bu da yine ona benziyor ve gayet güzel bir çalışma olduğu için öneririm. Evinizi süslemeyi seviyorsanız veya yastıklarınızda değişik görünümler olsun istiyorsanız? bu güzel çalışmaları sizde öğrenerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin hanımlar iyi dekorlar.

kaynak : https://www.pinterest.com/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*