YÜN İPTEN PONPON KALPLİ SÜS YAPMAK

Ponpon kalp süs sarkaç yapımı

Yün ipten ponpon kalpli süs yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde keyifle yapacaksınız. Kendin yap çalışmasında yün ipten ponpon yapıp daha sonra kalp şeklindeki kartonun üzerine yapıştırmanız yeterli olacaktır. Bu güzel çalışmayı kapı süsü olarak kullanabilirsiniz.

Yada bu güzel çalışmayı yaparak satabilir para kazanabilirsiniz. Anlatımlı karton kalp çalışmalarını sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Benzer projeler hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da incelemelisiniz.

Birbirinden güzel ve eğlenceli birçok çalışmayı sitemizde bulabilir ve keyifle nasıl yapıldıklarını öğrenip aynısını yapabilirsiniz. Kolay yapılan yün ipten ponpon çalışmalarını bolca bulabilir ve kendinize göre geliştirdiğiniz projelerinizde kullanabilirsiniz.

Yün ipten nasıl ponpon kalp yapılır

Kalp şeklinde yastık veya süsleme çalışmalarınızda daha çok işinize yarayacak bir proje ve ponponlardan oluşan kalp çalışmasını istediğiniz şey için kullanabilirsiniz. Ben kapı süsü yapımında yuvarlak bir kalın karton kestim ve üstüne bu kırmızı ponponlardan yapıp yapıştırdım. Kalp şeklini vermedim ama çok güzel durdu.

yun-ipten-ponpon-kalpli-sus-yapmak

yun-ipten-ponpon-kalpli-sus-yapmak

Sizde kalp şeklinde bir kumaş kesip veya yastık üstüne yine ponponlardan oluşan kalp şekli oluşturabilirsiniz. Sarkaç süs yapımında ponpon kullanmıştık. Bu da yine ona benziyor ve gayet güzel bir çalışma olduğu için öneririm. Evinizi süslemeyi seviyorsanız veya yastıklarınızda değişik görünümler olsun istiyorsanız? bu güzel çalışmaları sizde öğrenerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin hanımlar iyi dekorlar.

kaynak : https://www.pinterest.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. YÜN İPTEN PONPON KALPLİ SÜS YAPMAK için yorumda bulun

    YÜN İPTEN PONPON KALPLİ SÜS YAPMAK için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak YÜN İPTEN PONPON KALPLİ SÜS YAPMAK için ilk yorumu yapabilirsin.