Yün İpten Ponpon Kardan Adam Yapmak


Bu güzel çalışmayı bende deneyeceğim. Yapımı kolay gibi gözüküyor ve sevimli bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Daha önce çatalla ponpon yapmak isteyenler için resimli anlatımlar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım kardan adam çalışmasını ponpon yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle ponpon kardan adam yapmak için malzemeleri temin etmeniz gerekiyor. Kardan adam nelerden yapılır? diyenler bu yazımda paylaştığım çalışmadan oldukça kolay bir şekilde yararlanabilirler. Kolay ponpon kardan adam yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • yün ip.
  • makas.
  • mavi kurdele.
  • boncuk veya düğme.
  • iğne iplik.

Çatalla ponpon yaptıktan sonra yaptığınız ponponların bir tanesi diğerinden büyük olmalıdır. Dilerseniz 3 göbekli kardan adam da yapabilirsiniz. Yaptığınız ponponları birbiriyle birleştirdikten sonra kardan adama başlık ve atkı için kurdele kullanabilirsiniz. Düğme veya boncuklarla da kardan adamın geri kalan parçalarını tamamlayabilirsiniz. Elleri için dal parçası veya tel kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri ponpon kardan adam yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

yun-ipten-ponpon-kardanadam-yapmak

Evde ponpondan kardan adam yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı yılbaşı akşamında TV ünitesinin önüne süs olarak kullanabilirsiniz. Yine turistik yerlerde yaşıyorsanız yapıp satışa da sunarak para kazanabilirsiniz. Evde kolay kardan adam yapmak için diğer çalışmalar ise bu yazımın sonunda benzer yazılar kısmında karşınıza çıkacak onları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://weheartit.com/entry/213152748

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*