YÜN İPTEN PONPON PASPAS YAPMAK


Yün ipten ponpon paspas yapmak için paylaştığım sanırım bu bilmem kaçıncı paylaşım olacak. Çünkü artık ponpon paspas modeli yapmak için sayısız çalışmanın resimli anlatımı ile videolu anlatımlarını paylaştığımı belirtmek isterim.

Sitemizde hatta benimde çok sevdiğim bir çalışma olduklarının da altını çizmek isterim. Yün ipten paspas nasıl yapılır diyenler için yine bu yazımda çok güzel ve eğlenceli bir anlatım paylaştım.

Resimli anlatımda tüm detaylar adım adım verilmiş. Yapmanız gereken önce ponpon yapmayı öğrenmekle başlayabilirsiniz. Yapımı kolay olan ponpon olayının birçok kolay yöntemi bulunuyor.

Bu yazımın altında ponpon yapmak ile ilgili birçok benzer çalışma ve paspas örneklerinin anlatımları da karşınıza çıkacaktır. Onlara da göz atmanızı öneriyorum.

Yün ipten ponponlu paspas yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde kısa sürede şahane paspaslar yapabileceksiniz.

Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Takıldığınız bir yer olursa lütfen çekinmeyin ve sorun. Kolay gelsin.

yun-ipten-ponpon-paspas-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-2459.html

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*