YÜN İPTEN PONPON PASPAS YAPMAK

yun-ipten-ponpon-paspas-yapmak-358x415

Yün ipten ponpon paspas yapmak için paylaştığım sanırım bu bilmem kaçıncı paylaşım olacak. Çünkü artık ponpon paspas modeli yapmak için sayısız çalışmanın resimli anlatımı ile videolu anlatımlarını paylaştığımı belirtmek isterim.

Sitemizde hatta benimde çok sevdiğim bir çalışma olduklarının da altını çizmek isterim. Yün ipten paspas nasıl yapılır diyenler için yine bu yazımda çok güzel ve eğlenceli bir anlatım paylaştım.

Resimli anlatımda tüm detaylar adım adım verilmiş. Yapmanız gereken önce ponpon yapmayı öğrenmekle başlayabilirsiniz. Yapımı kolay olan ponpon olayının birçok kolay yöntemi bulunuyor.

Bu yazımın altında ponpon yapmak ile ilgili birçok benzer çalışma ve paspas örneklerinin anlatımları da karşınıza çıkacaktır. Onlara da göz atmanızı öneriyorum.

Yün ipten ponponlu paspas yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde kısa sürede şahane paspaslar yapabileceksiniz.

Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Takıldığınız bir yer olursa lütfen çekinmeyin ve sorun. Kolay gelsin.

yun-ipten-ponpon-paspas-yapmak-3

source : http://www.repiny.com/pin-2459.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*