YÜN İPTEN YUVARLAK SARKAÇ AVİZE YAPMAK


Evde kolay sarkaç süs yapmak

Yün ipten yuvarlak sarkaç avize yapmak için paylaştığım güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde sevip hemen yapmak isteyeceksiniz. Anlatımlı çalışma da malzemeler ve detaylı tarif yer alıyor. Kısa sürede bu güzel çalışmayı yapıp hemen evinizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hatta bu tür güzel çalışmalar yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Yün ipten yapılan sarkaç süs çalışmalarının detaylı anlatımlarını daha önce de sitemizde çokça paylaştığımızı hatırlıyorum. Onlar da zaten hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacaktır.

Mutlaka inceleyin ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz. Bu tür dekoratif süs sarkaç çalışmalarını buldukça yine paylaşmaya devam edeceğim. Gerçekten harika ve güzel çalışmalar var. Boş zamanları değerlendirmede bire bir güzel çalışmalar olduklarını söylemek isterim. Kolay gelsin.

Yün iple nasıl sarkaç süs yapılır

Yuvarlak çember için ben yoğurt kovasının kapak kısmını kestim. Sizde maket bıçağı ile kovanın ağız kısmını düzgünce keserseniz, sarkaç süs için gerekli olan çemberi kolaylıkla bulmuş olacaksınız. Daha sonra iple dolayıp, sarkan iplere geçeceksiniz. Renkli ipler kullanın. Bu sayede sarkaç süs daha eğlenceli ve ışıl ışıl gözükecektir.

yun-ipten-yuvarlak-sarkac-avize-yapmak
yun-ipten-yuvarlak-sarkac-avize-yapmak

Bu güzel çalışmayı yaparken simde kullanmanızı öneriyorum. Bu sayede bir ışık gördüğünde simli ipler parlayacaktır. Simli ip bulamasanız bile yapışkanımsı bir suya ipleri batırıp, daha sonra simle üzerine serpmeniz yeterli olacaktır.

Yapılan sarkaç ip süs çalışmasını çocuk odasına ışık veya oturma odasına süs amaçlı kullanabilirsiniz. Ben süs yani dekor amaçlı kullandım. Güzel bir çalışma ve geliştirilebilir. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.pinterest.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*