YUVARLAK MOTİF TIĞ İŞİ YAPILIŞI

tig-isi-yuvarlak-motif-yapimi

Tığ işi yuvarlak motif

Tığ işi süs yapımı veya örgülerinizde kullanacağınız güzel bir yuvarlak motif yada çiçek çalışması diyebileceğimiz bir örnekle beraberiz hanımlar. Yapımı son derece kolay ve tığ işinden yapılan bu güzel mor çiçek motifini ördüğünüz bir bebek battaniyesinde motif olarak kullanmayı düşünebilirsiniz.

tig-isi-yuvarlak-motif-yapimi

Tığ işi mor çiçek yapımı yada süs olarak da adlandıracağımız çalışmayı anlatımlı video sayesinde öğrenebilir ve modeli kavradıktan sonra her türlü örgü işinizde kullanmayı düşünebilirsiniz. Benim aklıma yaptığım kalın iple örülmüş bebek örtüsünün kenarlarına 4 tane süsleme fikri geliyor. Bunu en kısa sürede yapacağım.

Tığ işinden yuvarlak örgü

Tığ işi yuvarlak motif yapımında yabancı bir video altta yer alıyor. İzlerken sesini kısın ve modeli kavramaya bakın. Yapımı kolay ve 4 renkli iple yapılan bu güzel çalışmayı kendinizce geliştirebilirsiniz. Daha önce hatırlarsanız tığ işi papatya yapımıyla alakalı resimli anlatım paylaşmıştık. Hemen hemen onu andırıyor bu güzel çalışma.

Yapılışı kolay olan tığ işinden çalışmaları bulup buluşturuyoruz. Tığ ile yapılan her türlü kolay modeli önünüze getirdiğim gibi yine farklı örnekleri de altta bulacaksınız hanımlar. Sizlerde güzel motif veya çiçekler yapıyorsanız yada yapabiliyorsanız? bize göndermekten çekinmeyin. Gönderin yayınlayalım bilmeyen duymayan kalmasın. Bir başka güzel örgü motif çalışmasında görüşmek dileğiyle. Bu güzel modeli beğendiyseniz paylaşmayı unutmayın. Hatta yapıp nerede kullandığınızı da yorum olarak yazın. Kolay gelsin hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*