Yüz Şekline Göre Kaş Nasıl Alınır?

yuzunuzun-sekline-gore-kas-alma-yontemi

Evde Kolay Yüz Şekline Göre Kaş Nasıl Alınır?

Bayanların önemsediği konuların başında gelen kaş alma işlemi ile ilgili sizlere bu gün yüzünüzün şekline göre nasıl kaş alacağınızdan bahsedeceğiz. Resimli ve videolu anlatımlar ile yüzünüze göre kaş alma işleminizi gerçekleştirebileceksiniz. Bu yazımda sizlere paylaştığım örnek resimlerden yararlanarak dilediğiniz karaktere bürüne bilirsiniz. Yüzünüzün şekline göre tercih edeceğiniz kaş tipi sayesinde hem daha bakımlı hem de daha şık gözükeceksiniz.

Evde kolay yüz şekline göre kaş nasıl alınır? diyorsanız, paylaştığım anlatımlı resimlerden yararlanabilirsiniz. Kişisel güzellik bakımından her gün yeni paylaşımlarda bulunmaya çalışıyorum. Bu yazımda da yine kişisel güzelliğine önem veren bayanlara yönelik güzel bir çalışma paylaştım. Bir nevi pratik bilgi de sayılacak bu bilgileri keyifle kullanabilirsiniz.

duzgun-kas-alma-yontemleri

evde-yuzunuzun-sekline-gore-kas-alma

yuzunuze-gore-kasinizi-duzgun-alin

yuzunuzun-sekline-gore-kas-alma-yontemi

Düzgün bir şekilde yüzünüzün şekline göre doğal güzelliğinize güzellik katacak şekilde kaşlarınızı aşağıdaki videoyu izleyerek düzgünce alabilirsiniz.

 

 

 

 

prendre des sourcils – take eyebrows – nehmen Sie die Augenbrauen

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*