Zincir Bileklik Nasıl Yapılır

zincir-bileklik-nasil-yapilir-542x415

Evde kolay yapılan zincir bileklik modeli için size bu yazımda güzel bir resimli anlatım paylaştım. Evde zincir bileklik nasıl yapılır diye sorularınız varsa, bu yazımda paylaştığım resimli anlatımdaki aşamaları sizde evinizde kolaylıkla tamamlayabilir ve çok şık zincirli bileklikler yapabilirsiniz.

Zincir bileklik modeli yapmak için tüm detaylar ve nasıl yapmanız gerektiği paylaşılmış. Böylece adımları tamamlayarak sizde zincirden kolay bileklik yapmayı öğrenebilirsiniz.

Bu tür çalışmaları yaptıktan sonra keyifle kullanabilir veya sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirsiniz. Zincir bileklik yapmak için anlatımdan yararlanarak hazırladığınız bileklikleri tüm elbiseleriniz için kombin fikirlerinizde kullanabilirsiniz.

Turistik yerlerde satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri evde kolay yapılan zincir bileklik modeli için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

zincir-bileklik-nasil-yapilir

source : http://www.usefuldiy.com/pl/diy-easy-chain-bracelet/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*