ZİNCİRLE ÖRGÜ KOLYE NASIL YAPARIZ?

Örgü zincirli kolye yapılışı

Örgü işi kolye yapımı veya bileklik modeli yapılışıyla alakalı çalışmaları daha önce de sizlerin önüne getirmiştim. Hatta birlikte yaptıklarımız da olmuştu. Bu gün sizlere güzel bir örgü kolye yapımını elle nasıl yapılacağını gösteren değişik bir çalışmayı sunmak istiyorum. Yine yabancılar sağolsun çok güzel çalışmalar gerçekleştiriyorlar.

Takı yapımında değişik materyalleri kullanmaları ve çok şık kolyeler yapmalarını seviyorum. Takip ettiğim bir kaç yabancı arkadaş var. Çok güzel kolye modeli yapıyorlar. Bu da yine onlardan birisi.

Yapımında zincir kullanılmış. Siz ister kullanın ister kullanmayın. Ama takı gibi gözükmesi için kullanmanızı öneririm. Zincire örgü ipini geçirerek yapacağınız güzel bir çalışma. Seveceğiniz bir model.

Hatta elbiselerinizle uyumlu iplik renklerini tercih edebilirsiniz. Çok kısa sürede örgü kolye tasarım çalışmasını kolayca yapabilir ve çeşitli kıyafetleriniz üstünde keyifle kullanabilirsiniz.

Anlatım detaylı olarak resimlerde yer alıyor. Adım adım inceleyerek ne yapmanız gerektiğini kısa sürede çözebilirsiniz. Şimdi geçelim nasıl yapıldığına buyurun ;

Trenza collar

ZİNCİRLE ÖRGÜ KOLYE NASIL YAPARIZ?

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ZİNCİRLE ÖRGÜ KOLYE NASIL YAPARIZ? için yorumda bulun

    ZİNCİRLE ÖRGÜ KOLYE NASIL YAPARIZ? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ZİNCİRLE ÖRGÜ KOLYE NASIL YAPARIZ? için ilk yorumu yapabilirsin.